“Jedno jest pewne! Zawsze działamy skutecznie...”

OdkomarzanieFirma DDD Perfekt wykonuje usługi w zakresie zwalczanie uciążliwych owadów ( komarów, meszek i kleszczy ) - jest to forma zabiegu, która ma na celu poprawę naszego samopoczucia przy spędzaniu wolnego czasu na świeżym powietrzu w parku, ogrodzie, czy nad jeziorem i innych miejscach, gdzie wyjątkowo uciążliwa jest obecność tych owadów.

Metody zwalczania komarów

Metoda chemiczna:
- opryskami chemicznymi- zabieg polega na wykonaniu oprysków preparatem chemicznym,
- zamgławianie - zabieg zamgławiania przestrzennego wykonuje się przy użyciu tzw zamgławiaczy termicznych lub ULV i zastosowaniu odpowiednich środków. Zamgławianie w stosunku do oprysku zdecydowanie lepiej i dokładniej penetruje bujną wilgotną szatę roślinną: krzewy, gęstwiny, szuwary i zarośla. Są to idealne miejsca lęgu i rozwoju dla krwiopijnych komarów, meszek i kleszczy .
- termicznie

Metoda biologiczna
Metoda fizyczna.

Przygotowanie do zabiegu odkomarzania.
Przed zabiegiem odkomarzania należy nakryć folią oczka wodne, pochować zabawki dla dzieci, usunąć karmniki dla zwierząt, zamknąć okna i drzwi budynków.

Zadbaj o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

 

Gwarantujemy najwyższą jakość naszych usług

Dla nas najważniejszy jest zadowolony klient

Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone 2024 | Obsługa SEO: art-MEDiA | Polityka prywatności
X
Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności